X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

هفت راه برای افزایش استعدادهای کسانی که اینجا هستند

جمعه 2 بهمن 1394 ساعت 20:18
برخی از مردم به نظر می رسد مانند آنها به دنیا آمده اند. آنها در حال استعداد جسمی، فکری و هنری و به نظر می رسد به عنوان اگر آنها فقط شناور به بالا.

اما نمی شود فریب خورده،. با این حال با استعداد کسی ممکن است، او هنوز هم تا به حال به توسعه استعداد آن برای رسیدن به موقعیت حرفه ای بلند. و این خبر خوبی برای بقیه ما است. هر یک از ما مهارت و استعداد خود است و ما خودمان را به مواضع نفوذ سوق دادن بیش از حد و می تواند توسعه آنها.

هفت راه برای افزایش استعدادهای کسانی که اینجا هستند:

چون آن بالا میآید تا در همه جا از انتخاب ساده که در آن به برگزاری نشست به گزینه های استراتژیک که در آن به صرف دلار بازاریابی تصمیم گیری صلاحیت رهبری است. تاثیر این تصمیمات مردم در اطاقک بعدی, اما آنها نیز ممکن است بر فرعی نیمه راه در سراسر جهان و یا کل کشور.

کنندگى است نه صفت ما به دنیا آمد--یک مهارت است که می تواند آموخته شود. به آن استاد، خود فرایند تصمیم گیری انتقادی به لینک نقطه ضعف در استدلال خود را در تجزیه و تحلیل و شناخت ناخودآگاه سوگیرى طرفدار یا مخالف چیزی یا کسی. در حالی که ما نمی تواند کنترل نتایج، ما شکل فرآیند است که آنها در حال حرکت تنظیم می کند.

مرتبط با: 3 مرحله ساده برای تبدیل شدن به یک سخنران با اعتماد به نفس
2. یادگیری به استدلال جامد.

شما هرگز ممکن است آدرس شورای امنیت سازمان ملل متحد یا شهادت قبل از کنگره، اما هر کس باید قادر به قرار دادن با هم بحث منسجم. مهارت تفکر انتقادی و اغلب مفید--در آزمون، مکالمات در این نمایش، در جلسه پرسش و پاسخ و در بحث های دیگر با تصمیم گیران و یا هر کس دیگری که نشان دهنده دیدگاه خاص و یا می پرسد شما را به شما توضیح است.

به معنی به دلیل استدلال می کنند. یعنی دفاع و ارتقاء انتخاب خود را در برابر استدلال بر خلاف به همان اندازه ماهر influencers. نگاهی به آنچه شما در مدرسه آموخته و ساخت بر اساس آن با آموزش خصوصی و خواندن موجود در موضوع مربوطه. شما پیدا کنید که شما توانایی تفکر انتقادی و تجزیه و تحلیل دیگران استدلال افزایش نفوذ خود در انتخاب های خود را به طرز چشمگیری خواهد یافت.

نظرات (1)
جمعه 2 بهمن 1394 ساعت 20:35
صبح بخری، آرتیکل خوبی هستش. امیدوارم که اعدامها بدین به پست کردن. منهم همین درس خوندم. امیدوارم روز به روز همکاران به ان بیشتر علاقه کنن. مرسی‌
امتیاز: 0 0
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.