X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

سایت پشتیبان گیری (BCM)

چهارشنبه 5 اسفند 1394 ساعت 12:08
مشخصات بالا حوادث مانند به داده نقض بلایای طبیعی و حملات تروریستی در بالا بردن آگاهی سازمانی مدیریت تداوم کسب و کار (BCM) هستند. رهبران سهام بسیار مهم در حصول اطمینان از تداوم و حالت ارتجاعی از عملیات کسب و کار در مواجهه با وقفه است. متاسفانه، بسیاری از سازمان ها هنوز نه به جای مردم، فرآیندها و تکنولوژی لازم برای نشان دادن کارکنان، سهامداران، شرکای تجاری و تنظیم کننده که آنها می توانید عملیات پس از بحران و یا فاجعه بازیابی قرار داده است.

"هزینه 2015 از داده نقض مطالعه: تاثیر مدیریت تداوم کسب و کار" مصور چگونه شونده، انعطاف پذیری از عملیات و همچنین دیگر takeaways کلیدی مورد اهمیت میلیارد مترمکعب را بهبود می بخشد.
مورد کسب و کار برای آماده بودن

شونده، به عنوان یک فرایند جامع است که شناسایی تهدیدات بالقوه برای سازمان و چارچوبی فراهم می کند برای پاسخ موثر پادمان که منافع ذینفعان کلیدی شهرت نام تجاری و ایجاد ارزش فعالیت های تعریف شده است.

سازمان شما باید رویکرد همه خطرات به آمادگی توسط آن رایج پاسخ و بهبود قابلیت های لازم برای هر نوع حادثه علاوه بر این قابلیت های منحصر به فرد مورد نیاز برای انواع خاصی از حوادث در حال توسعه را. فعالیت های آمادگی خود را کمک خواهد کرد که اطمینان از توانایی خود را برای خدمت به مشتریان در حالی که حفاظت از کارکنان و دارایی.

هدف شونده، به منظور بهبود انعطاف پذیری سازمان شما اجازه می دهد سازمان برای زنده ماندن از دست دادن تمام یا قسمتی از آن قابلیت عملیاتی. مزایای برنامه موثر عبارتند از:

شناسایی بلادرنگ توانایی کاهش و مدیریت آن خطرات و ریسک های عملیاتی؛

توانایی مدیریت ریسک های uninsurable مانند خطر به تصویر و شهرت;

توانایی برای پاسخ به اختلالات عمده; و
مزیت رقابتی از طریق نشان داد توانایی به حفظ مشتری خدمات حتی زمانی که با اختلال قابل توجهی مواجه است.

توسعه طرح تداوم کسب و کار

طرح تداوم کسب و کار طرح مستند و گام به گام برای پاسخ فوری عملیات پشتیبان گیری و بازیابی پس از فاجعه است که اطمینان از دسترسی به منابع حیاتی و تسهیل تداوم عملیات در شرایط بحران است. برنامه ریزی کسب و کار تداوم کاری سازمان ها در کسب و کار است.

طرح تداوم کسب و کار جواب سوال "چگونه ما کار انجام می شود اگر ما دچار اختلال قابل توجهی کسب و کار مانند از دست دادن امکانات ما می خواهد شد?" طرح تداوم کسب و کار شما شامل بدترین سناریو در حال توسعه کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که تمام پایگاه های خود را تحت پوشش دارد، حتی با کمتر ویرانگر از وقایع.

اولین کار خود را برای شناسایی و اولویت بندی مهم ترین فعالیت های کسب و کار خواهد بود. این توابع ضروری کسب و کار است که نیاز به نگهداری یا بازسازی در طول اختلال هستند. اگر سازمان شما می توانید بدون انجام یک فعالیت خاص، سپس آن به عنوان تابع ضروری در طرح شما تعلق دارد.

بعد، شما که افراد یا گروه های داخلی و خارجی به سازمان شما به گرفتن این کار انجام می شود تعیین کنید. پس شما تصمیم می گیرند چه این مراحل مردم را و چه منابع به آنها نیاز خواهد شد.

دفعات بازدید: مطالعه هزینه 2015 نقض دادهها: تاثیر مدیریت تداوم کسب و کار
مکان های اصلی و علی البدل

اگر شما محل اولیه در دسترس نیست که در آن بهبود کسب و کار شما برگزار خواهد شد? تیم های بهبود کسب و کار به سر کار خود را که در آن ملاقات? محل اولیه اشاره به تسهیلات که خود سازمان انجام فعالیت های کسب و کار عادی. براساس محدوده طرح تداوم کسب و کار شما این فعالیت ها ممکن است بیش از یک محل دهانه. در این مورد شما نیاز به تعریف اولیه از مکان های مختلف.

در صورت اختلال کسب و کار چه مکان هایی جایگزین شما در تکیه می کنند؟ مکان جایگزین دفاتر خارج از سایت و ساختمان ها یا مناطق به شما در طول اختلال در دسترس هستند. اگر تمام یا بخشی از محل اولیه در دسترس نیست، سپس شما می خواهید تکیه بر انواع مختلفی از مکان های دیگر، از جمله:

سایت پشتیبان گیری که در آن تیم های خود را جمع آوری خواهد شد ادامه عملکرد کسب و کار خود را ضروری ترین;
مرکز فرمان خارج از سایت که از آن شما به تلاش های بازسازی خود را مستقیم;
محل ذخیره سازی که در آن شما در حفظ منابع و مستندات و سوابق کسب و کار شما ممکن است نیاز; و
بازسازی سایت اگر مکان های اولیه خود را برای مدت طولانی در دسترس نیست که در آن سازمان شما فعالیت های کسب و کار را بازیابی کنید.